Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni na terenie Poznania pod adresem : ANDENT ul. Hetmańska 29/2, 60-251 Poznań. Hurtownia czynna w godzinach: pn-pt: 8-17, sob 10-14. Zapraszamy.
head

Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu zaopatrujemy w niezbędne materiały, sprzęt stomatologiczny i leki, gabinety stomatologiczne w mieście Poznaniu oraz województwie wielkopolskim. Działając od wielu lat jako firma rodzinna zyskaliśmy zaufanie i sympatię wielu znanych i renomowanych gabinetów i centrów stomatologicznych. Jesteśmy doceniani za nasze fachowe kompetencje w doradzaniu lekarzom w zakresie sprzedawanych przez nas produktów stomatologicznych. 

Aby zapewnić jak najwyższy poziom naszych usług oferujemy materiały tradycyjnie stosowane oraz krajowe i światowe nowości z dziedziny stomatologii. Obecnie w firmie pracuje 5 osób, których wysokie kwalifikacje dają dalsze perspektywy rozwoju naszej firmy. Zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji służąc pomocą i gotowością do realizacji powierzonego nam zadania.

NAPISZ DO NAS! Skorzystaj z formularza
*imię i nazwisko:
*telefon:
*wiadomość: